Współpraca i wsparcie

W chwili obecnej stronę prowadzi jeden zapaleniec-hobbysta i na chwilę obecną nie mam raczej zamiaru tego zmieniać. Wiadomo: własna strona, własne tempo, własny plan akcji… Sam człowiek określa co jest dla niego najciekawsze, co może poczekać miesiąc, a co musi być opublikowane jeszcze tej nocy 🙂

working

Jeżeli jednak masz jakieś ciekawe propozycje – mój mail: slawek@fotone.pl

Wsparcie

Tworzenie tej strony jest dla mnie przyjemnością, tak samo z resztą jak fotografowanie. Nie stworzyłem jej po to, żeby zarobić milion „cybulionów” – chciałbym jednak trzymać wydatki z nią związane w pewnych rozsądnych granicach. W najbliższym czasie planuje zakup kilku mniej popularnych już lustrzanek typu Canon 1D Mark II, czy Nikon D2X (o tym i innych pomysłach później) i przećwiczenie ich na wszelkie możliwe sposoby. Wszystkie moje boje z nimi zostaną oczywiście opisane tutaj. Koszty takich operacji nie będą na pewno niskie, dlatego też na stronie mogą pojawić reklamy, które w założeniu mają mi pomóc w ich realizacji.

Mile widzianą formą wsparcia są wypożyczenia/darowizny w postaci sprzętu fotograficznego. W takim przypadku proszę o kontakt, aby ustalić wszystkie szczegóły i warunki. Ze swojej strony mogę zagwarantować, że sprzęt zostanie potraktowany z należytą uwagą, ciekawością i ostrożnością.

Bez względu jednak na wszystko, dziękuję Wam za odwiedzenie tej strony. Tylko dzięki Wam i dla Was ta strona istnieje (no dobra – dla mnie też jest to frajda 🙂 ).