Tytułem wstępu

Stoisz przed wyborem swojej pierwszej lustrzanki? Masz już lustrzankę, ale nie jesteś zadowolony z uzyskiwanych z niej zdjęć? Ta strona jest skierowana właśnie do Ciebie.Staram się tu przedstawić opinie, wskazówki i porady, które mogą być pomocne przy wyborze sprzętu fotograficznego. Nie jestem zawodowym fotografem, raczej fotografem hobbystą. Miałem w swoich rękach wiele różnych aparatów, obiektywów, lamp, itp. Dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie porównać wygodę i jakość pewnych rozwiązań, wysnuć pewne wnioski.

mac_lenses

Kupiłem także niejeden aparat czy obiektyw i niejeden sprzedałem. To także pewna wiedza, którą tu odnajdziecie. Oczywiście można iść drogą pod tytułem: wole sam zdobywać to doświadczenie i uczyć się na własnych błędach. Wcale nie jest ona taka zła (ja nie narzekam 🙂 ). Z drugiej strony korzystając z cudzego doświadczenia można oszczędzić sporo czasu, nerwów i przede wszystkim pieniędzy. Wybór oczywiście należy do Was.

Znając życie (i internet), nie każdy się zgodzi z moimi opiniami, ale myślę, że to normalna sprawa. Nawet jeżeli ktoś będzie miał odmienny punkt widzenia na jakąś kwestię, wystarczy, że amator fotografii zwróci na coś uwagę przy zakupie, o czym wcześniej zupełnie nie pomyślał. To ostatnie zdanie jest właśnie kwintesencją strony fotOne.pl – zwracać uwagę na istotne sprawy.

Dodaj komentarz